Design dla zwierząt w naszych domach

Oceń post

Design dotarł i do naszych pupili! Kto powiedział, że posiadanie zwierzaka i co za tym idzie akcesoriów dla nich, nie może być ozdobą naszych wnętrz, albo przynajmniej  nie psuć nam widoków :). W USA, czy Europie Zachodniej designerskie akcesoria dla zwierząt są bardzo popularne, w Polsce zaczynają swoją przygodę. Poniżej pokazujemy design dla zwierząt – trzy designerskie rozwiązania dla kotów: drapaki oraz kuwetę.

Designerskie drapaki dla kotów

Przyznacie sami, że takie drapaki mogą stanowić niebanalną ozdobę wnętrza! Nas najbardziej zachwycił drapak „Pies”.

drapak dla kota

Fot. hubuform.pl

W myśl zasady, że przeciwieństwa się przyciągają, drapak „Pies” dla kotów to nie tylko świetny sposób na zaoszczędzenie mebli przed zadrapaniami, ale także daje kotom możliwość spożytkowania swojej agresji na ich naturalnym wrogu! Naszym zdaniem ten pies jest nie tylko praktycznym drapakiem, ale również oryginalną i zabawną ozdobą wnętrza – po prostu mistrzostwo designu!

2 drapak pies mix

Fot. hubuform.pl

W sprzedaży są również drapaki w kształcie figury szachowej.

2-drapak-szachy-mix

Fot. Hubuform za Purffect Design (Marly Scratch Post)

LUI i VIGO to wielofunkcyjne kartonowe meble dla kotów – to nie tylko nowoczesny design mebli dla kotów, ale PRODUKT EKOLOGICZNY, ŁATWY W RECYKLINGU I PRZYJAZNY ŚRODOWISKU.

3 legowisko dla kota drapak kartonowy Vigo  wnetrze

Fot. hubuform.pl

Dwustronne meble dla kotów

Mogą służyć zarazem jako drapak, leżanka i wspaniałe miejsce zabawy. LUI i VIGO to idealne miejsce ostrzenia pazurków, rozciągania się i zostawiania śladów zapachowych.

4 legowisko dla kota_drapak_baner_SPANIE_DRAPANIE_ZABAWA_mniejszy_rozmiar

Fot. hubuform.pl

System polegający na łączeniu ich w jeden blok sprawia, że mebel jest bardzo wytrzymały, komfortowy, bezpieczny oraz ma właściwości grzewcze.

5-legowisko_drapak-recykling-mix

Fot. hubuform.pl

Poniżej pokazujemy jeszcze, to co najchętniej wszyscy miłośnicy kotów schowali by w ciemny kąt, czyli kuwety dla kotów. Kuwety Modkat nie szpecą, a zdobią pomieszczenie. Nic dziwnego, że kuweta otrzymała nagrodę  RedDot Design Award 2010 za design i funkcjonalność. Twój kot będzie zachwycony, mogąc wejść górą do środka i załatwić swoje sprawy.

6-kuweta-nix

Fot. hubuform.pl

7 kuweta dla kota Modkat szara ściana 640x358

Fot. hubuform.pl

 
 
Last updated: Styczeń 7, 2015 at 15:30 pm

Share Button
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Follow

Otrzymuj powiadomienia o nowych postach w mailu

Dołącz do innych czytelników: