L jak lifting lodówki

Oceń post

Najprostszym sposobem na starą lub średnio atrakcyjną lodówkę jest nadanie jej graficznego wzoru. Wzór może być wyrazisty i zabawny lub sprawić, że lodówka zleje się z tłem gdy np. zastosujemy na niej wzór tapety jaka jest na ścianie. Możemy czerpać z bazy gotowych wzorów lub dostarczyć swoje zdjęcie w dobrej jakości np. z wakacji.

Mamy dwie możliwości oklejenia lodówki:

  • Naklejką, taką naklejką możemy też oblepić szafę, czy inny mebell, a nawet laptop;
  • Matą magnesową do ozdabiania metalowych powierzchni. Taką matą możemy również okleić np. zmywarkę.

Przewaga maty nad naklejką jest to, że nie zostawia kleju i możemy je używać wielokrotnie, co prawda naklejka będzie nieco tańsza.

lodowka z mata magnetyczna

Fot. PIXERS - lifting lodówki

Lifting lodówki

My na przykład miałyśmy za zadanie odświeżyć mieszkanie pod wynajem oraz nadać mu atrakcyjny wygląd, ale niskim kosztem.  Pomysłem na wnętrze stały się motywy londyńskie i brytyjskie, które dostosowałyśmy do niebieskiej zabudowy kuchennej. Aby wnętrze odświeżyć i unowocześnić wymieniłyśmy jasno drewniany blat oraz cokół w meblach kuchennych na kolor szaro-aluminiowy. Zabieg ten znacznie zmodernizował aneks kuchenny.

Brytyjskie i londyńskie motywy wprowadziłyśmy w takich dodatkach jak pufa, zegar ścienny, plakat oraz właśnie mata magnetyczna na lodówkę. Starsza i mało atrakcyjna lodówka otrzymała postać londyńskiej budki telefonicznej. Stylistykę brytyjską utrzymałyśmy wprowadzając do wnętrza kolory flagi brytyjskiej: niebieski (gołębi), biały i czerwony, w nawiązaniu do niebieskich frontów kuchennych: tapeta w pasy w salonie oraz przedpokoju i dwie ściany pomalowano na niebieski gołębi kolor.

Poniżej prezentujemy aranżację z użyciem maty magnetycznej:

1-lodowka-pavo-design-london-b1

2-lodowka-pavo-design-london-1-b

lodowka-london pavo-design

Fot. PAVO DESIGN www.pavodesign.pl - lifting lodówki, projekt LONDON, mata magnetyczna zakupiona w Pixers

Sprzęt AGD może przybrać bardzo różny wygląd w zależności od naszej fantazji.

4 lodowki oklejgo

Fot: oklejgo.pl - lifting lodówki

Matę magnetyczną możemy również ozdobić zmywarkę:

5 zmywarki oklejgoFot. oklejgo.pl

 

Odsyłamy również do lektury naszego artykułu  „Naklejki i maty magnetyczne, czyli jak tanio i efektownie odmienić wnętrze” przygotowanego razem z Redakcją Terazdom.info.

Last updated: Grudzień 2, 2014 at 14:39 pm

Share Button
, , ,
2 comments to “L jak lifting lodówki”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Follow

Otrzymuj powiadomienia o nowych postach w mailu

Dołącz do innych czytelników: