Kolorowanki na ścianę w pokoju dziecięcym

Oceń post

Kto ma dzieci ten wie, jak bardzo lubią rysować po ścianach. Kolorowanki na ścianę  pomogą skierować ten obszar twórczości na wybrane powierzchnie.

kolorowanki na ścianęFot. Pixers, LET’S COLOR! – kolorowanki na ścianę

Możemy przewidzieć w pokoju dziecka:

  • Klasyczną tablicę do rysowania na niej kredą,
  • Białą tablicę, na której można rysować sucho-ścieralnymi mazakami,
  • Ścianę pomalować farbą tablicową np. w połączeniu z farbą magnetyczną (na takiej ścianie będzie można nie tylko rysować, ale przyczepiać kartki magnesami),
  • Nakleić na ścianie lub szybie białe lub przezroczyste tablice samoprzylepne (wallLabel dostępna np. w ofercie firmy Pixers), które po naklejeniu na płaską powierzchnię posłużą
    w gabinecie, pokoju dziecka przez wiele lat. Możemy pokryć nimi również powierzchnie mebli tj. szaf, szyb, stołów czy biurek. Do pisania na niej używamy wyłącznie mazaków sucho ścieralnych na bazie wody.
  • Albo też położyć na ścianie tapetę do kolorowania tzw. kolorowanki na ścianę (dostępne w ofercie firmy Pixers), które przypominają te z książek dziecięcych.

kolorowanki na ścianę, farba tablicowa

Fot. Timoore, farba tablicowa na ścianie

wallLabel PixersFot. Pixers, wallLabel – tablica samoprzylepna

Na uwagę zasługuje produkt firmy Pixers, która zaproponowała kreatywne rozwiązanie do pokojów dziecięcych, czyli kolorowanki na ścianę LET’S COLOR! - zbiór niemal stu dziecięcych motywów gotowych do pokolorowania. Możemy wśród nich wybrać zarówno wzory typowe dziecięce, jak i te bardziej neutralne/ dorosłe, które równie dobrze odnajdą się na wybranej ścianie w salonie, czy przedpokoju.

kolorowanki na ścianę, kolorowanka tapetaFot. Pixers, LET’S COLOR! – kreska dziecięca

kolorowanki na ścianę, kolorowankaFot. Pixers, LET’S COLOR! – kreska neutralna

Kolekcja została podzielona na dwie kategorie wiekowe,

dzięki czemu łatwiej wybrać odpowiedni wzór, dostosowany do zdolności manualnych dziecka i jego zainteresowań. Znajdziecie w niej dwie sekcje: dzieci w wieku 0 – 6 lat oraz dzieci w wieku 6-12 lat.

kolorowanki na ścianę, kolorowanka tapeta

kolorowanki na ścianę, tapeta w sowyFot. Pixers, LET’S COLOR!

 

Kolekcja zawiera kolorowanki ns ścianę, nawiązujące do znanych bajek, przygód piratów oraz popularnych motywów jak roboty, domki, jelonki, sowy czy kwiatki. Dzieci będą mogły dać upust swojej wyobraźni i stworzyć na ścianie prawdziwe malowidło ścienne. Kolorowanki XXL z pewnością pobudzą dziecięcą kreatywność i staną się prawdziwym polem do popisu dla małych artystów.

kolorowanki na ścianę, tapeta dziecieca

kolorowanki na ścianę, tapeta do pokoju dzieckaFot. Pixers, LET’S COLOR!

 

LET’S COLOR! (pixers.pl/fototapety/lets-color) to połączenie sztuki z zabawą i edukacją.  Kolekcja jest doskonałym rozwiązaniem dla rodziców, którzy dbają o rozwój swojej pociechy, a jednocześnie chcieliby w interesujący sposób ozdobić jej pokój. Co ważne, każda z fototapet jest łatwa w montażu i bezpieczna dla dzieci dzięki wydrukom w najnowszej, ekologicznej technologii HP. A jeśli o kolorowanie idzie, wspaniały efekt można uzyskać za pomocą zwykłych, permanentnych mazaków. 

kolorowanki na ścianęFot. pixers.pl/fototapety/lets-color

Share Button
, ,
7 comments to “Kolorowanki na ścianę w pokoju dziecięcym”
    • To zależy, my nie przepadamy za tymi naklejkami i tapetami z popularnych kreskówek. Wychodzimy z założenia, że malucha dobrze uczyć gustu od samego początku i podsuwać mu coś ładniejszego i bardziej gustownego. Ale również uważamy, że zdania malucha trzeba słuchać, czy to w doborze kolorów, czy ulubionych bohaterów. Wybór należy do rodziców :).

  1. Kurcze, Wy to macie ciekawe pomysły. Tylko czy te naklejki po pomalowaniu da się odczepić tak, żeby potem inne tam umieścić? Czy ze ściągnięciem jest jednak więcej zabawy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Follow

Otrzymuj powiadomienia o nowych postach w mailu

Dołącz do innych czytelników: